ТАБІР Alpa School

Літній, осінній, зимовий та весняний табори та канікули.

Активний відпочинок в "Alpa School" 😎

Новий формат - це серія захоплюючих квестів, які допоможуть дитині стати впевненішою і більш комунікабельною, а також завести нових друзів і відкрити в собі лідерські якості.

Що ще чекає на учнів?

У таборі діє рейтингова накопичувальна система. Відповідальність за своєчасне виконання завдань діти отримують бали, а в кінці кожної зміни підводяться підсумки, і найактивніші цілеспрямовані учасники отримують призи.
Також для всіх змін проводитися великий турнір в кінці сезону, серед всіх учнів змін.
Атмосфера і комунікація:
Малокомплектні групи - до 10 осіб. Групи формуються за віком і рівнем квесту;
За кожною групою закріплений ментор, який забезпечує контроль за виконанням завдань, вирішує всі питання і створює атмосферу для спілкування, відпочинку та навчання.
Режим роботи:
з понеділка по п'ятницю;
з 8:00 до 19:00
Ми знаємо формулу щасливого дитинства.

ПРИКЛАДИ ЗМІН

"Sports quest"
"Sports quest"
Кіберспортивний творчий квест з насиченою програмою, яка спрямована на всебічний розвиток дитини з можливістю спробувати себе в різних видах спорту. Ми ставимо перед собою мету прищепити правильне ставлення до гри, як до спорту, виховуючи в гравцях дисципліну і усвідомленість, пропагуючи здоровий спосіб життя і правильний підхід до тренувального процесу. Щоденні фітнес-тренування допоможуть дитині покращити швидкість реакції і мислення, дозволять тренуватися в кращому настрої, менш яскраво реагувати на невдачі і швидше засвоювати інформацію. 
"I’m in a cyber web"
"I’m in a cyber web"
Вивчаємо візуальну мову програмування Scratch разом з англійською. Основи програмування, або як замість того, щоб залипати в чужих іграх - створювати свої. Підтягнути англійську в предметному використанні та подивитись на гаджетне закулісся.Спортивна підтримка хребта, осанка, багато цікавих ігор та вправ направлених на фізичний розвиток.  
"Forest Land" 
"Forest Land" 
Квест занурення в неймовірний світ пригод, кожне з яких стане ще й важливим досягненням для формування власного характеру та отримання навичок виживання, які можуть знадобитися в новому, ще не дослідженому світі. Хто виявиться найприткішим, найрозумнішим та найвитривалішим і зможе подолати всі перешкоди квесту? Можливо саме ти? 
"Language Land"
"Language Land"
Приголомшлива розважально-навчальна програма, з можливісттю особистісного розвитку та знайомство з різними мовами світу. Базується на історії розвитку писемності різних мов. Спробуємо "поспікати", "пошпрехати", "помовичі", "далі дуже нерозбірливо))) вузелкова писемність, жестова мова... Захопим лексику різних народів, пограємо в рухливі й мовні ігри народів світу.  
Discovery travel"
Discovery travel"
Найцікавіша програма за мотивами квесту Форт Боярд. Дослідження природи та архітектури, історії та географії, легенд та таємниць України. Діти пройдуть квест, щоб роздобути ключі і відкрити скриню з пам’ятними трофеями. Традиційно - англійська мова (саме в цій програмі буде багато побутової англійської мови та багато різноманітних тем)  
"Creative in Art"
"Creative in Art"
Це подорож в країну творчості для дітей! Навчись малювати, зроби своє літо щасливим і яскравим! Ми познайомимо дітей зі стилями живопису, будемо впевнено малювати аквареллю та гуашшю. Діти отримають не тільки корисні навички малювання, але і розвиток уяви, вміння виражати себе через творчість, креативно мислити і відчувати себе щасливими. На канікулах діти вчаться із більшим задоволенням! Ми знайомимо дітей з культурою і роботами світових художників!

ПРОЄКТИ ТА ЗМІНИ, що найбільше сподобались

"Есо - style"
"Есо - style"
Зануримось у світ фешн-індустрії, дізнаємось, який шлях проходить одяг, перш ніж потрапити до нас у шафи, іііі, звісно, запропонуємо свою літню колекцію екологічного одягу. 
"Відкриваємо власну кав'ярню" 
"Відкриваємо власну кав'ярню" 
Пройдемо процес від бізнес-плану до повного залу задоволених нагодованих клієнтів 
"Ми - блогери"
"Ми - блогери"
Працюватимемо над концепцією власного YouTube-каналу, підготуємо цікавий контент і розкриємо секрети популярності 
"TV - kids"
"TV - kids"
Зазирнемо за лаштунки телевізійного бізнесу, спробуємо свої сили у журналістиці, запустимо власні версії цікавих ТV-програм 

наш розклад

8:00 Зустріч дітей "Friendly Chatting"🙋‍♀🙋
8:30
Ранковий колоквіум "Цікаво знати!!!" 👀🧬🔬🏺🐜
9:00 Проєктна діяльність. Part-1/Англійська з preschool. 
9:35 Перерва за локаціями🧩🎲📚
09:50

Проєктна діяльність.Part-2/ Англійська з учн.1 кл.

10:25 Сніданок 🍽
10:45

Проєктна діяльність.Part-3/ Англійська з учн.2-3 кл. 

11:30

Літні розваги насвіжому повітрі 🎈🏸🪁

13:00

Обід 🍽 13.20 - 13.50 Relax🎬🎤🎼

13:50

Проєктна діяльність. Part-4 🎨📝🖇📐

14:30 English club. 
15:00

Cool Dance /ЛФК (гурток). 

15:30

Індив.робота з учнями за шк.предметами (підтягуємо знання)📝📖📚

16:00 Вечеря 🍽
16:20 Гуртки♟🥋💻 / Спортивні розваги в парку. 

Вартість табору за 1 зміну (10 днів): 5'000 грн. разом із харчуванням

Подаруйте дитині корисні й цікаві канікули!